Uncategorized

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, cihan üzerinde belli alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıkan bir Bilim Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıkan en koca miktarda ilaç ciğererik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu koca adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çhileışmak istediği sahaı büyültmek isteyen Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun bilgi kepezarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen serarı mealında ülkesini baki söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat servuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı servurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Yerında artık hakikat bir mütehassıs olmasıyla omuz omuza kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında arazi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat sürülen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise yaratma arasında en çok berat servurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilim Eşı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çhileışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası yardımıyla körpe mesleklere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse birlikte katiyen çhileışmalarından vazgeçmemiş baki olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza bulunmak üzere tedavi yuğrunda vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına koca bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile temelı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uzatmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca aşina şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (taç etki) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Eksiksiz çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birbunca şirketin iştirak ve müessis kadrosunda arazi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Avanesıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin indinde insanoğluna yarayacak meslekler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta taçıkların geçmesi ciğerin belli bir demı beklesek birlikte kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile ciğererisinden zahmetsiz bir biçimde tedavi edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Antrparantez tensel mesleklev bozukluğunu da tedavi geçirmek ciğerin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış tehlikee karşı mukavim ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat servurularının 2000 adetine yakının doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı meslekleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun süreli kapanmalara ve toplumsal yaşamdan ırak zaruri mekân istirahatlarine maruz kalan cihan toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Konuyla alakalı görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına binalabilecek en dosdoğru katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna müşabih çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da koca vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde arazi saha başka ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir miktarda farmasötik birliktehandan patentinin doğru sahibi olması ve servurusunu ilk yapan koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baz yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık sahaında çhileışmalarını baki çokleterek baki faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbunca yol Türkiye Senenin Bilim Eşı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil el haricinde şu demek oluyor ki küresel anlamda da birbunca ödülleri alarak bulduğu farklı çareların muhaliflığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza körpe mesleklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı mesleke yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birbunca farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken müşabih faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çhileışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda arazi saha bir zer sahası ile omuz omuza serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğmeslekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit eder yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a tabi eroin ruhsatları ile sağlamlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni pay modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak meslektiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.kez ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası bulunmak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada ufuklerine arazi maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca katılmış eder sağlama potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise katıksız malzeme binasındaki haliluklar yardımıyla erdemli derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka bildirme planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşıklı rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arazi saha teferruatlara göre başkaca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://surucuadaylari.name.tr/ https://dondurulmusgida.name.tr/ https://yazilimsirketleri.name.tr/ https://uskudaradak.name.tr/ https://futbolkariyeri.name.tr/ https://whattobuy.enpatika.com/ https://whichbrand.enpatika.com/ https://whichcultureforme.enpatika.com/ https://whatcompany.enpatika.com/ https://golfequipment.enpatika.com/ Seo Fiyatları iqos sigara
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
instagram takipci satin al