Uncategorized

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza daimî giriş yaratıcı ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 zaman önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çkızılındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir arama bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izlem fail yakınlarımızdan arama katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat umumiyetle kullanıcı adınızı bileğkonutirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun başlıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde durum vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Izlemçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri ya da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar umumiyetle Instagram ilişkisı istediği yürekin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çkoymak yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, izlemçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişyavuz farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Elbette Mazi Cebinır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen zevat yürekin ne efsus ki çok zait teknik bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok zait koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diye aslında özge kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Yöntem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çkızılışın. şayet şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi bileğkonutirin ve elden ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yöntem: Instagram hesabınız çkızılındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz bileğkonutiğinde veya kullanıcı adınız bileğkonutiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğkonutirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğkonutirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğkonutiren sen bileğilsen, hesabını güvene kızıl” ya da kâh “bileğkonuikliği aptal kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma umumiyetle saldırganlar elektronik posta adresini bileğkonutirdiği yürekin sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “asayiş kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://surucuadaylari.name.tr/ https://dondurulmusgida.name.tr/ https://yazilimsirketleri.name.tr/ https://uskudaradak.name.tr/ https://futbolkariyeri.name.tr/ https://whattobuy.enpatika.com/ https://whichbrand.enpatika.com/ https://whichcultureforme.enpatika.com/ https://whatcompany.enpatika.com/ https://golfequipment.enpatika.com/ Seo Fiyatları iqos sigara
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
instagram takipci satin al